הסיפור שלנו


כשהטבע פוגש את מעבדות המחקר המובילות  - נוצרת סדרת טיפוח מנצחת, וסדרת תוספי תזונה יוקרתית ואיכותית, שהיא כולה שיר הלל לטבע.

בואו להכיר את Rosamix מקרוב!מי אנחנו?

_________

עולם הקוסמטיקה ותוספי התזונה מתחדש ללא הרף. פורמולות חדשות נולדות, מחקרים חדשים מתפרסמים והעולם שואף להיות בריא יותר - כמה שיותר קרוב לטבע. אנחנו שותפים למהפך הזה, ולכן, לאחר פיתוח ומחקר מאומץ שנמשך מספר שנים, מצאנו את הנוסחה המנצחת לטיפוח העור ובריאות, המבוססת על מיטב השמנים והצמחים. התוצאה: סדרת תוספי תזונה ותכשירים לעור קורן, בריא וצעיר יותר ולבריאות טובה יותר!


התוצאה: סדרת תוספי תזונה וקוסמטיקה שכיף להתאהב בהם.


הטבע בכף ידך

_________

סדרת המוצרים המוקפדת של חברת Rosamix מבוססת על מיטב הרכיבים. בין השאר, תוכלו למצוא בסדרת המוצרים שלנו קרם יום וקרם לילה, מסכת חימר ירוק, מסכת זהב, סרום לפנים, קרם עיניים ושלל מוצרים נוספים שנרקחו במלאכת מחשבת, במיצוי המירבי של יסודות הטבע הטוב ובתהליכי הפקה מסורתיים השומרים על האיכויות הארומתרפיות שבצמח - כך שבכל קרם, מסכה וסרום תוכלו להרגיש את תכונות המרפא הנהדרות של הטבע.


החזון שלנו

_________

בכל מוצר חדש שאנו רוקחים, חשוב לנו לשמר את האיכויות המקוריות של הצמח ולהקפיד להימצא בחזית החדשנות למיצוי מקסימלי של תכונותיו. החזון שלנו הוא להמשיך להביא לקהל הלקוחות הנאמן של Rosamix את הבשורה הזו ולסייע לאלפי ישראלים לשלב בין טכנולוגיה למסורת, בין הטבע למעבדות המחקר, כך שתרגישו, בכל דרך בה תבחרו, הכי יפים, בריאים וקורנים שיש.


כדאי לדעת

_________

סדרת תוספי התזונה של Rosamix מיוצרת במפעל כחול לבן המאושר על ידי משרד הבריאות. כל תוספי התזונה עומדים בתקן GMP (תנאי ייצור נאותים) ובעלי הכשר מטעם הרבנות.

כמוכן, סדרת הקוסמטיקה של Rosamix מיוצרת במפעל כחול לבן  ומאושרת על ידי משרד הבריאות ולא נוסתה על בעלי חיים.