לבנדר צרפתי


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


לבנדר – אזוביון (פרחים –בקיטור) Lavender - Lavendula officinalis (אנגליה, צרפת) הלבנדר הינו שיח כחול – סגול, השמן המופק ממנו הינו בעל מסורת עתיקת יומין, ללא ספק השמן היעיל ביותר ואוניברסלי ביותר ברפואה האלטרנטיבית. המפורסם ביותר והיעיל ביותר הינו הלבנדר האנגלי. שמן חובה בכל בית, ריחו נעים ומשמש זה מאות שנים לתעשיית בשמים, סבונים, נרות, פרחים ריחניים- מים ריחניים, ריחות למצעים, שמני אמבט ועוד. מחטא, מרגיע (שימוש במבער לשינה טובה יותר). מאלחש, מכווץ, יעיל למיגרנה, לסינוסיטיס, לעור מבוגר, לעור שמן, לאקנה, לפסוריאזיס, לדרמטיטיס ופצעים בקיצור, כמעט כל בעיה שישנה בעור הלבנדר יפתור במהירות וביעילות רבה. באם לא תיפטר הבעיה נסו שילוב של גרניום, ורד, לבנדר ואחוז אחד של עץ התה. יעיל ביותר לחיזוק המערכת החיסונית (קיימות אסכולות רבות בעולם אשר מצדדות בשתיית לבנדר (פעם ביום טיפה אחת בכוס מים מלאה לחיזוק המערכת החיסונית). יעיל לטיפול בכוויות, מקטין צלקות, קיים בצורת אבסולוט. מתחבר טבעי ובקלות עם רוב השמנים. סימונו בתעשיית הבשמים: M

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.