לייטי - Lighty


תערובת צמחים, תמציות צמחים מיובשות וקפאין בכמוסה. - קונג'אק הוא עמילן המסייע לתפקוד מיטבי של המעי. - ספירולינה היא מזון על ונחשבת למרכיב נוסף התורם לתחושת שובע. - זנגביל (ג'ינג'ר) מסייע לפעילות מעי תקינה ומזרז את חילוף החומרים. - קפאין מעלה את פירוק השומנים בגוף ומקטין את רקמת השומן ואת מספר תאי השומן. באופן זה, העלייה בחילוף החומרים עשויה לעזור לירידה במשקל. בנוסף, קפאין מקטין את הצריכה של מזון ע"י הורדת התיאבון. * כמות קפאין גבוההה


249 

קרא עוד


רכיבים: קונג'אק (Amorphophallus konjac ) , ספירולינה ( Arthrospira officinale), קפסיקום (Capsicum frutescens), תמצית זנגויל מיובשת ( Zingiber officinale – gingerols 5% ), תמצית זרעי גדילן מיובשת (Silybum marianum D.E.), קפאין (Caffeine anhydrous), תאית צמחית (הכמוסה).

הרכיב
כמות בכמוסה
קפאין
30 מ"ג

100 גרם מוצר מכיל 3.75 גרם קפאין

משקל כל כמוסה: 800 מ"ג.

משקל נקי: 72 גרם.

אנרגיה בכל כמוסה: פחות מ-10 קק"ל.

הוראות שימוש: 2-3 כמוסות ביום עם 2 כוסות מים, חצי שעה לפני הארוחה.

כשרות: בהשגחת הרבנות לכשרות ארצית.

תכולה: 90 כמוסות.

אחסון: לאחסן במקום קריר ויבש.

אזהרה - יש לשתות כמות גדולה של מים בעת צריכת המוצר. אין ליטול בערב לפני השינה. לא מומלץ לנשים בהריון  וילדים עד גיל 12.מבוגרים וילדים מעל גיל 12 לא יותר מכמוסה כל 3-4 שעות. לא מומלץ לאנשים הצורכים מזונות, תרופות וכד' המכילים קפאין. אין להשתמש במוצר כמעורר .

* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.
* הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש. התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.