מבצע 2+1 במתנה כורכום פלוס - Curcum plus


מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה

כורכומין הוא החלק החשוב ביותר בכורכום. למעשה, זהו החומר הפעיל בו – ולכן גם הבריא יותר. בשנים האחרונות תפס הכורכומין את מרכז תשומת הלב הרפואית, עם אלפי מחקרים שביקשו לבחון את מידת התועלת של הכורכומין על המערכת החיסונית ועל בריאות האדם בכלל. צריכה מבוקרת של כורכומין, כך עולה מהמחקרים, משפרת את תפקוד המוח, מחזקת את המערכת החיסונית ומסייעת ללחימה בדלקות, כמו גם קשורה בקשר הדוק להורדת הסיכון למחלות לב. יעילותו כה רבה, שכשמייצרים תוספי תזונה איכותיים כוללים את הכורכומין עם הכורכום וכך ממצים עד למקסימום את יתרונותיו הבריאותיים.


238 357(-33.33%)

קרא עוד


רכיבים:  כורכום 350 מ"ג, תאית צמחית (הכמוסה), תמצית כורכום מיובשת ( כורכומין 95% ) 100 מ"ג, פלפל שחור 5 מ"ג.

משקל כל כמוסה: 555 מ"ג.

משקל נקי: 33.3 גרם.

אנרגיה בכל כמוסה: פחות מ-10 קק"ל.

הוראות שימוש: כמוסה אחת 2-3 פעמים ביום, רצוי כחצי שעה לפני הארוחה.

כשרות: בהשגחת הרבנות לכשרות ארצית.

תכולה: 60 כמוסות. ( 180 כמוסות ב 3 יחידות )

אחסון: לאחסן במקום קריר ויבש.

* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.
* הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש. התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.