מבצע 2+1 במתנה HNS EXTRA


מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה
מבצע 2+1 במתנה

בשורה התחתונה: השיער שלנו זקוק להזנה בצורת ויטמינים, מינרלים ורכיבים נוספים כדי להיות חזק, בריא ומבריק. " נעים להכיר: רכיבים מעולים לשיער שלך ": - אבץ: מינרל חיוני לשלל תהליכים חשובים בגוף, החל במטבוליזם של הגוף וכלה בתרומה למערכת העצבים. חוסר באבץ עלול לגרום, בין השאר, לנשירת שיער. - קולגן: קולגן הוא חלבון חשוב, שיש לו השפעה מכרעת על שלל תפקודי הגוף, מידת גמישותו של העור – וגם של השיער. נוסף על כך, לקריאטין (מרכיב חשוב אף הוא בנראות השיער) יש "כוח" גדול יותר לפעול כשהקולגן מיוצר כהלכה בגוף. ככל שיהיה יותר קולגן בגוף, כך השיער יהיה בריא יותר, מלא ברק וחזק. - ויטמין C: ויטמין C מצוין לשמירה על המערכת החיסונית ולתפקוד תקין של שלל מערכות בגוף. בהקשר הרלוונטי לנו, ויטמין C מסייע להגנה על הגוף מפני רדיקלים חופשיים, מה שמשפיע בין השאר על תפקוד השיער ועל צמיחה איכותית ובריאה שלו. נוסף על כך, ויטמין זה מסייע לגוף לייצר קולגן. - ביוטין: ביוטין הוא חלק מקבוצת הוויטמינים B, והוא משפיע על מראה העור, הציפורניים, המטבוליזם בגוף - וגם על השיער. כמות נאותה של ביוטין בגוף מסייעת למראה שיער בריא יותר ומונעת נשירה.


398 597(-33.33%)

קרא עוד


רכיבים: קולגן, תאית צמחית (הכמוסה), ויטמין C,  ויטמין B1, ויטמין B3, ויטמין B6 , אבץ גלוקונט, ביוטין.

משקל כל כמוסה: 710 מ"ג.

משקל נקי: 42.6 גרם.

אנרגיה בכל כמוסה: פחות מ-10 קק"ל.

הוראות שימוש: כמוסה אחת פעמיים ביום עם הארוחה.

מידע על אלרגנים: מכיל דגים.

כשרות: בהשגחת הרבנות לכשרות ארצית.

תכולה: 60 כמוסות. ( 180 כמוסות ב 3 יחידות ).

אחסון: לאחסן במקום קריר ויבש.

* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.
* הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש. התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.

מוצרים קשורים