סוויפטלי - Swiftly


- מגנזיום הוא מינרל חשוב האחראי למגוון תפקידים בגוף האדם ומסייע גם לשחרור עצירות, על ידי ריכוך הצואה. - זנגביל (ג'ינג'ר) מסייע לפעילות מעי תקינה ומזרז את חילוף החומרים. - השומר מקל על כאבי בטן, נוגד עוויתות במערכת העיכול, מפיג גזים, נפיחויות ועצירות. - צמח האלואה המכונה גם אלואה אדומה, הינו משלשל צמחי ותיק בעל מראה מרשים ודרמטי, בעל עלים רחבים ובשרניים וצבע פרחיו אדום ולעיתים כתום, משתייך לקבוצת המשלשלים הממריצים מסוג אנטרקינונים.


99 

קרא עוד


רכיבים:  אלואה ( Aloe Ferox ), מגנזיום אוקסיד ( Magnesium Oxide ), תאית צמחית כמוסה, שומר ( Foeniculum vulgare ) , זנגויל ( OfficinaleZingiber ).

משקל כל כמוסה: 560 מ"ג.

משקל נקי: 33.6 גרם.

אנרגיה בכל כמוסה: פחות מ-10 קק"ל.

הוראות שימוש: 1-2 כמוסות ביום, לפני השינה.

כשרות: בהשגחת הרבנות לכשרות ארצית.

תכולה: 60 כמוסות.

אחסון: לאחסן במקום קריר ויבש.

* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.
* הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש. התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.