קולגן פלוס - Collagen Plus


הכי נמכר
הכי נמכר
הכי נמכר
הכי נמכר

ככל שחולפות השנים, כך העור שלנו מאבד באופן טבעי מחיוניותו. זהו תהליך בלתי נמנע, הכולל גם קמטים המופיעים על פני העור, עור פחות גמיש הנעשה דק ככל שחולף הזמן. לתופעות הללו יש קשר הדוק עם ירידה בייצור הטבעי והשוטף של מרכיבים חיוניים לעור, דוגמת קולגן, חומצה היאלרונית וגם אלסטין. - קולגן הוא חלבון חשוב, שתפקידו בין השאר הוא לדאוג לעור פנים מתוח וגמיש. - ככל שחולפות השנים, הגוף מאבד ממאגרי הקולגן והחומצה ההיאלרונית – והעור מאבד את גמישותו הטבעית. - צריכת קולגן, חומצה היאלרונית וויטמין C בצורת תוספי תזונה נחשבים ליעילים יותר בהשוואה להזרקות או טיפולים קוסמטיים.


149 249(-40.16%)

קרא עוד


רכיבים: קולגן ( fish collagen peptides ), סודיום היאלורונאט ( חומצה היאלורונית ), סודיום אסקורבט ( ויטמין C ), אבקת טעם ונילה, Q10.

הוראות שימוש: להכניס כפית מדידה אחת שטוחה ( 5 גרם ) של אבקה ב- 100 מ"ל מים או מיץ, לערבב היטב עד להמסה מלאה ולשתות פעם אחת ביום.

כשרות: בהשגחת הרבנות לכשרות ארצית.

מידע על אלרגנים: מכיל דגים, עלול להכיל עקבות של: ביצים, סויה, חלב, גלוטן ( חיטה, שיפון, שעורה, שיבולת שועל, כוסמין, קמוט ).

תכולה: 150 גרם.

אחסון: לאחסן במקום קריר ויבש. לאחר הפתיחה יש לשמור סגור היטב.

* אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להתייחס למוצר לפי משקל ולא לפי נפח.

* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.
* הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש. התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.

 149 במקום 249
 249