שמן אבוקדו כבישה קרה


קרא עוד


שמן אבוקדו מקורו באמריקה הטרופית, כיום גדל העץ ברוב הארצות הטרופיות. המשובח מבין הזנים הינו האמריקאי לתעשיית השמנים.השמן מופק מהפרי עצמו, השמנים אשר אנו משווקים הינם הנקיים ביותר ומאושרים לאכילה.

תכונות ייחודיות לשמן אבוקדו: זירוז גדילת השיער, שימון השיער, עיכוב הזדקנות העור, שמן עיסוי מעורר-מיני.  השמן עשיר בוויטמינים ובחומצות שומניות חיוניות ולכן הוא מעולה למאכל לעור ולגוף.

שמן האבוקדו משמש בייצור קוסמטי ל: מוצרים לשיער, שיער תינוקות, קרמים לעיניים, פנים, ידיים, הזנת העור להגנה משמש.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.