שמן אגוז מוסקט


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


אגוז מוסקט- (מהזרעים בקיטור) -  NUTMEG-MYRISTICA FRAGRANCE-(הודו, אינדונזיה) אנטיפסטי, מכווץ, מעורר, מאלחש (מרדים), יעיל לבעיות גזים (10 טיפות אגוז מוסקט עם 10 טיפות קמומיל רומן, כף שמן בסיס ומסג' עדין בבטן עם כיוון השעון (למסג' בכיוון עגול יש אפקט מרגיע), לתינוקות: טיפה אחת של אגוז מוסקט עם 5 טיפות קמומיל רומן וכף שמן בסיס. שלשול (טיפול זהה לטיפול בבעיות גזים), באשת הנשימה (5 טיפות אגוז מוסקט, 2 טיפות ציפורן, 5 טיפות מנטה בכוס ולגרגר), מעולה לכאבי שרירים (10 טיפות אגוז מוסקט עם 5 טיפות ווינטרגרין וחמש טיפות ארניקה באמבטיה), ושגרון (עיסוי עם 5 טיפות אגוז מוסקט, 5 טיפות ארניקה, 5 טיפות ווינטרגרין ו 2 כפות שמן בסיס). המיריסציטין הנמצא בשמן הינו קוטל חרקים מעולה בנוסף לתכונותיו כחומר מאלחש ומרגיע, חומצת הציפורן אשר בו (Eugenol) וחומרי הלינן הפעילים, נחשבים כחומר מונע סרטן. הספרול הנמצא בשמן בכמות מועטה הינו חומר אקטיבי פעיל, רעיל במידה מסוימת ובכמות מוגזמת עלול לעורר הזיות.

אזהרה בשימוש: אסורה בהחלט חשיפה לשמש לפחות 12 שעות מזמן השימוש. עלול לגרום לגירוי או צריבה בעור. להימנע משימוש ממושך בשמן זה.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.