שמן אורגנו


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


אורגנו – (מהפרחים והעלים בקיטור) – Oregano- Oregano vulgare (טורקיה, צ'ילה) צמח אופייני לארצות הים התיכון, השמן עשוי מהאורגנו הטבעי (Wiled), מחטא יעיל ביותר, מרגיע, משכך כאבים, יעיל נגד כינים, שגרון, בעיות בדרכי הנשימה (5 טיפות אורגנו עם 5 טיפות אקליפטוס, לעסות חזק בכיוון ישר מהבטן אל הצוואר עם לחץ על בית החזה), ממיס צלוליט (10 טיפות אורגנו עם 20 טיפות אשכוליות ו 2 כפות שמן בסיס עיסוי חזק והחדרה עם גלגיליות מסג' לאזור הרצוי). לוחם מעולה בשמרים (נגד פטריית קנדידה). פטריות, זיהומים, קדחת השחת, סינוסיטיס- פעיל מאוד נגד גודש ריריות ואנטי היסטמיני (שאיפה אל תוך הסינוס לחיטוי וסילוק הדלקת), מכיל Carvacrols – פנול טבעי פעיל בעל תכונות אנטי מיקרוביאליות, Flavonods- חומר אנטיפסטי פעיל וטרפינים

התוויות נגד – אינו מתאים לנשים בהיריון, נוטלי תרופות נוגדות קרישה.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.