שמן אפרסק


קרא עוד


אפרסק (גלעינים) האפרסק מקורו בסין. כיום הוא גדל בכל העולם, השמן אשר אנו משווקים הינו נקי לחלוטין ומאושר למאכל. כיבוי החומצות השומניות והלפידים שבו מרכך ומזין את העור. כמו כן מחדש את תאי העור ע"י חדירה קלה ומהירה אל התאים והזנתם. שמן האפרסק משמש בייצור קוסמטי ל: קרמים נגד קמטים, הזנת העור במיוחד סביב העיניים, קרם ידיים. במוצרי פינוק כגון חלב אמבט ושמני עיסוי ניתן להשתמש ללא הגבלה.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.