שמן אקליפטוס גלובולוס


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


אקליפטוס – (עלים וענפים- בקיטור) – Eucalyptus - Eucalyptus globules (אוסטרליה, סין) אחד השמנים הפופולריים ביותר, מוכר לכולם ונפוץ כמעט בכל בית. קיימים מספר רב של סוגי אקליפטוס (בין 200 ל 700): לימוני: (Citriodora), מנטה- דייבס (Dives), כחול (Blue malle), אפור מנטה (Gray peppermint), גומי (Gully gum), סמיטי (Smithii), רדיאטה (Radiata) ועוד רבים. הפופולרי והמוכר לכולם הינו זן הגלובולוס. אנטי וירלי, מאלחש, מכייח (בגרגור), ממריץ (בהרחה), יעיל מאוד לבעיות נשימה (מאייד בחדר הילדים, מספר טיפות בקצה הכרית, מסג' עם שמן בסיס על החזה, אמבט חם עם 15 טיפות), לאקנה, לחיטוי פצעים, תוסף רצוי לרוזמרין בטיפול בכינים. נמצא בהרבה מוצרים נגד שיעול, משחות שיניים, ומוצרים להקלה בנשימה. מרענן (בהרחה), יעיל נגד חיידקים ויתושים (ספריי מים עם מספר טיפות אקליפטוס ולהתיז בחלל החדר). מתחבר טבעי עם: קג'פוט, אקליפטוס לימון, קמפור, לבנדר, מנטה, אורן, רוזמרין, עץ התה, ארז, בנזואין.

סימונו בתעשיית הבשמים: T אזהרה בשימוש: השמן אסור לשימוש על תינוקות ופעוטות.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.