שמן אשוח סיבירי


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


אשוח סיבירי (מחטים – בקיטור) Siberian fir - abies sibirica (רוסיה – סיביר) בעל ריח עצי, עדין (שימוש במבער ייתן תחושת ריח יער, שימושי גם לסאונה), אנטיפסטי חזק, מכייח (בגרגור), יעיל לקוצר נשימה (בהרחה), התקררויות (עיסוי בחזה), אסטמה (מאייד וריסוס בחלל החדר), מרגיע ויעיל נגד חרדות (בהרחה). מתחבר טבעי עם: ריחן, פלפל שחור, ניאולי, מנטה, אורן, רוזמרין, רוזווד, עץ התה, קורנית, קג'פוט, לבונה, ג'ינג'ר. סימונו בתעשיית הבשמים: M.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.