שמן ברגמוט


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


ברגמוט – (קליפת הפרי-כבישה מיוחדת או קיטור אלכוהול) Bergamot - Citrus Bergamia (איטליה).  שיח לימוני בעל ריח לימוני מרענן ומרגיע, הוצג לעולם לראשונה בעיר ברגמוט אשר בלומברדי איטליה. שמן חשוב מאוד ברפואה האלטרנטיבית, אנטיפסטי, מכיל מעל לשלוש מאות חומרים פעילים ומכסה יעיל לעשרות תכונות ושימושים. מחטא פצעים וחבורות, יעיל להרפס הפה, לפסוריאזיס, אקזמה, בעיות עור מרובות, רחב טווח (לבנדר, גרניום, וברגמוט הינם שילוב מנצח לבעיות עור רבות). משמש לבשמים, מרכיב חשוב בארומה של התה המפורסם ארל-גריי. מעולה לבישום החדר לסילוק ריחות רעים. ככל הלימוניים, אסורה חשיפה לשמש למשך 12 שעות לאחר השימוש בו. קיים סוג של שמן ברגמוט הנקרא "ברגמוט BF = Bergaptine free", סוג זה של השמן מותר לחשיפה לשמש. מתחבר טבעי עם: לימון, נרולי, כוסברה, ברוש, לבונה, גרניום, יסמין, גו'ניפר, לבנדר, פטיטגרין, תפוז, אילנג אילנג. סימונו בתעשיית הבשמים: T. אזהרה בשימוש: אסורה בהחלט חשיפה לשמש לפחות 12 שעות מזמן השימוש.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.