שמן ברוש


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


ברוש: שמו הלטיני על שם הצייד היווני Cyparissus, אנטיפסטי, מכווץ ורידים ועוצר דימום, יעיל ביותר לטיפול בטחורים, מכייח, יעיל בטיפול בורידים דליתים, לשיגרון, לטיפול בפצעי אקנה ולטיפול בעור שמן. שימש לצורכי קטורת ורפואה במאות הקדומות, ידוע בתכונת הכיווץ שלו ומשתמשים בו לטפל במקרי אובדן יתר של נוזלים כגון: הזעת יתר, שלשול, ווסת, שתן ועוד. משמש בתעשיית הבשמים לאפטר שייב ובשמים על כל סוגיהם. יעיל בהרחה להקלת נשימה, לאסטמה, ברונכיט, התקררויות, שפעת והרגעת עצבים מרוטים. דוחה חרקים ומזיקים, מטהר חללי מגורים, מעולה לטיפול בפצעים וחתכים, מטפל היטב בנפיחויות של קרסוליים.

עקב תכונתו לכווץ ורידים, אסור לחלוטין לבעלי לחץ דם גבוה. אסור לחלוטין בתקופת ההריון. מתחבר טבעי עם: לבנדר, לימון, ארז, מרווה מרושתת, ג'וניפר, בנזואין, תפוז, מיורן וסנדלווד. סימונו בתעשיית הבשמים: M/B.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.