שמן גרניום


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


גרניום – (עלים גבעול ופרחים – בקיטור) Geranium - Pelargonium graveolens   (מצרים, סין). יעיל לכל סוגי העור (שילוב מנצח ביחד עם הלבנדר), ממיס מעולה לצלוליט, מחטא, יעיל לכוויות ולכוויות שמש, טוב לטיפול בהרפס פה, בפצעי אקנה, לעור רגיש, אקזמה, פסוריאזיס ולשיגרון. מכווץ ורידים ועוצר דימום, ברוש וגרניום בתוך קרם בסיס יהוו תכשיר קוסמטי יעיל לטיפול בקופרוז (וורידים נימיים בעור הפנים). קיים גם גרניום בורבון צרפתי הידוע בריחו. מתחבר טבעי עם: לבנדר, ברגמוט, ציטרונלה, אשכולית, רוזמרין, סנדלווד, מרווה מרושתת, יסמין, נרולי, רוז אבסולוט, תפוז ושמנים אשר מקורם בפרחים. סימונו בתעשיית הבשמים: M/T

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.