שמן דקל


קרא עוד


דקל – Palm Tree Guineensis מקור עץ הדקל בגינאה. כיום הוא נפוץ במדינות צפון אפריקה, מלזיה, אינדונזיה, ברזיל ועוד. התמר משמש למאכל ולייצור ממתקים ומשקאות. השמן המשווק על ידנו הינו נקי לחלוטין ומאושר למאכל. שמן התמר המופק מקליפתו עשיר באלפא קרוטן ( כ % 35) ובבטה קרוטן (כ % 55). השמן עשיר בויטמין A (לבטה קרוטן יש את הכמות הגדולה ביותר של פרו וויטמין A פעיל), עשיר בחומצות שומניות היעילות בחיזוק ממברנת התא והזנת האפידרמיס.שמן הדקל משמש את יצרני הקוסמטיקה במוצרים הבאים: למוצרי שיער, כשמן מסג', קרם להזנת הידיים, מוצרי טיפוח ושמירה על עור התינוקות, למוצרי טיפוח עור יבש ומבוגר, לשמנים לאחר שיזוף, לשפתוני הגנה למיניהם, כמו כן שמן מוביל בתעשיית הסבונים. השמן ניתן לשימוש ללא הגבלה בכל מוצר ושימוש קוסמטי. עצה: שמן מעולה, יעיל ומחירו עממי. משמש כשמן עצמאי לכל מטרה. תוספת ממנו לשמני בסיס אחרים תשפר מאוד את תכונותיהם ויעילותם.

תכולה: 1000 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.