שמן היפריקום


קרא עוד


היפריקום  Hypericum Perforatum   Saint John's Wort Oil שיח ההיפריקום הרפואי נפוץ בכל ארצות אירופה, גדל באדמת סלעים ולאורך נחלים. גודלו בינוני, בעל פרחים מרובים בעלי חמישה עלי כותרת מוזהבים. מעיכת עליו משאירה צבע אדום עז בידיים. התמצית הנעשית מקצוות הפרחים משמשת להרבה תרופות טבעיות אולם בליעתה במינון גבוה תגרום לגירוי עז במערכת העצבית. בתחילת המאה העשרים החל השימוש בתמצית ההיפריקום להיות נפוץ ומוכר, כאשר השימושים העיקריים היו לטיפול במחלת הרככת, חוסר תאבון, הרגעה ואנמיה. השמן מופק בתהליך ייחודי להיפריקום. לאחר כתישה וריסוק העלים מושרית העיסה בשמן זית גולמי (לפני שעבר כל טיפול או זיקוק). שיטה זו בלבד מאפשרת ספיגת השמן מההיפריקום אל תוך שמן הזית על כל חומריו ותכונותיו (בעיקר ההיפרצין). שמן הזית מקבל את צבעו האדום של ההיפריקום ומשמש כנשא של השמן. בין תכונותיו הבולטות של ההיפריקום הינו שימוש למסג' הרגעה וטיפול בזירוז צמיחת שיער. שמן ההיפריקום משמש את יצרני הקוסמטיקה במוצרים הבאים: למוצרים המטפלים בשיער דליל ופגום, לתכשירי גוף למיניהם, קרמים להזנה וטיפוח העור, קרמים נגד קמטים לעור מבוגר ויבש, קרמים להרגעה לעור רגיש ומגורה. השמן ניתן לשימוש ללא הגבלה בכל מוצר ושימוש קוסמטי.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.