שמן ווינטר גרין


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


ווינטרגרין – (עלים) Wintergreen - Gaultheria procumbens (סין) שמן ייחודי שמקורו בסין, ייחודו בכך שהחומר הפעיל בו מתיל סליצילט – Methyl salicylate הינו בריכוז של 98% והיתרה פורמלדאיד – Formaldehyde, כך שבעצם שמן זה הינו חומר כימי אורגני, קיים ייצור סינתטי של המתיל סליצילט ומשתמשים בו כחומר הפעיל במשחות הסיניות לכאבי שרירים ולשרירים תפוסים, שמן סיני ועוד. משתן, מעורר, אנטיספטי, יעיל לצלוליט, שיגרון וכאבי שרירים. החומר הינו רעיל והשימוש בו מומלץ בזהירות רבה, 3 טיפות ווינטרגרין, 5 טיפות ארניקה, 3 טיפות אגוז מוסקט ושתי כפות שמן שקדים יוצרים שילוב מנצח לבעיות וכאבי שרירים (או באמבט). אזהרה בשימוש: השמן בעל רמת רעילות גבוהה, מומלץ לשימוש על ידי בעלי מקצוע בלבד.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.