שמן ויטמין E צמחי


קרא עוד


ויטמין E נוזלי טהור ללא תוספות או דילול, הינו הויטמין נוגד חימצון הטוב ביותר. הוא מוביל החמצן היעיל ביותר לתאי העור, שומר על התאים מהתחמצנות, מטפח ומזין את העור ע"י הוספה לתכשירים או במריחה ישירה. ניתן ורצוי ללקיחה לשימוש פנימי, אולם בהתייעצות עם בעל מקצוע מוסמך. ויטמין E אמור להימצא בכל תכשירי הקוסמטיקה, תכשירים להסרת איפור, מוצרי שמפו ומרככים לשיער, מוצרי שיזוף ובמידה ומייצרים תכשירים אלה בייצור עצמי או בקניה של מוצרים ואין בהם ויטמין E טהורים יש להוסיף עד 2% מנפח תכולת המוצר. הערה: ויטמין E טהור ומרוכז נראה סמיך כמו דבש וציבעו לבן שקוף. בכל צורה אחרת הוא לא טהור לגמרי ודיללו את הויטמין בשמן אחר!.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.