שמן זרעי רימונים כבישה קרה


קרא עוד


שמן בעל ערך יקר מאד המתאים לטיפול בבעיות עור ושימושים קוסמטיים. נחשב כנוגד דלקת ונוגד חמצון חשוב מאד. כשמן בסיס וכחלק מפורמולה של שמנים נשאים יתאים הרימונים כמרכך וכמגמיש את העור, מטפל בצלקות בעור, מעניק חיות לעור ובכך מעכב את ההזדקנות של העור. בנוסף, הרימונים יבהיר את העור בשילוב עם שמנים מבהירי עור. לקוסמטיקה, הרימונים מתאים כחלק מפורמולה להרכבת סבונים או תחליבי רחיצה.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.