שמן חוחובה כבישה קרה


קרא עוד


חוחובה Jojoba Oil- Simmondsia Chinesis החוחובה גדלה באקלים חצי מדברי. גידולה העיקרי הינו במקסיקו, אריזונה, קליפורניה וישראל. להבדיל משאר שמני נהבסיס אין בחוחבה כמעט טרי – גליצרידים. מרקמו ותכונותיו מושגות על ידי תרכובות אורגניות ושרשרות פחממניות ארוכות בקשרים כפולים, כך שבעצם הינו ווקס נוזלי ולא שמן והוא אסור לחלוטין למאכל או לשימוש פנימי. שמן החוחובה הינו שמן חשוב בקוסמטיקה הטבעית.  השמן בעל תכונת הרגעה, יעיל לטיפוח השיער, ושומר על גמישות ורעננות עור הגוף. שמן החוחובה הינו בחירה מועדפת של יצרני הקוסמטיקה במוצרים הבאים: מוצרים לחיזוק וטיפוח השיער, לקרם הזנה וריכוך לידיים, לקרם לטיפוח עור הפנים לעור יבש ופגום, לקרם הגנה לשפתיים, לשמני שיזוף. השמן ניתן לשימוש בכל מוצרי קוסמטי, ללא הגבלה. עצה: החוחובה הינו השמן היחידי שבנוי כווקס נוזלי, חודר בנקל אל תוך האפידרמיס ולכן טוב כשמן נשא להחדרת שמנים היעילים יותר. תמהיל חוחובה, בוראג' ורוז היפ ביחס אחד לאחד יניב את אחד השמנים המעולים שבטבע.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.