שמן לבונה


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


לבונה – (שרף מהגזע-בקיטור) Frankincense (Olibanum) Boswellia species (סומליה, אתיופיה, סין, הודו, צרפת). אחד העצים והשמנים העתיקים יותר, הלבונה מוזכר בתנ"ך, במצרים, בהודו, ואצל רוב הכתות בעולם, שימש לקטורת ובשמים לגברים. שרף סמיך המופק מהעץ (60/70% שרף ו 5/10% שמן), מרגיע, מחמם, מעורר ועוזר לריכוז, יעיל לבעיות בדרכי הנשימה ומרגיע נשימה מואצת, לסימני מתיחה, לפצעים וחבורות, ידוע ביעילותו לטיפוח עור מבוגר, נגד קמטים ולעור מגורה, יעיל לטיפול במחלות עור. משמש כחומר פעיל בסוכריות מציצה לגרון.

מתחבר טבעי עם: סנדלווד, גרניום, אורן, וטיבר, לבנדר, נרולי, תפוז, ברגמוט, קמפור, פלפל שחור, קינמון. סימונו בתעשיית הבשמים: B מופק לבשמים בדרך כלל כאבסולוט.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.