שמן לימון


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


לימון – (קליפת הפרי – בכבישה מיוחדת) Lemon - Citrus limonum (סיציליה, פורטוגל, קפריסין) שמן הלימון ריחו נפלא ומרענן, בעבר שימש הלימון באוניות האנגליות לריפוי צפדינה, מלריה, קדחת, חום ועוד, מיץ הלימון מכיל ויטמינים C,B,A יעיל לפיתוח המערכת החיסונית, שמן הלימון מחטא חזק, יתרונו של הלימון הינו בשילובו בתרופות ובתערובות סינג'יסטיות היוצרות בנוסף לתכונות גם ריח נעים, זורם ונגד דיכאון (שכן תכונות החיטוי שלו די דומות לאקליפטוס ולשמן עץ התה אולם הרבה אנשים רגישים לריחות מעדיפים את ריחו בתערובות). מכווץ יעיל,מסלק רעלים יעיל, משמש להבהרת כתמים ונמשים (3 טיפות לימון, 3 טיפות לבנדר אנגלי, 3 טיפות מים מזוקקים ולמרוח על המקום, רצוי לשים גם קליפות לימון אחרי המריחה), אסורה חשיפה לשמש במשך 12 שעות לאחר השימוש בשמן הלימון, האזהרה נכונה לגבי כל השמנים הלימוניים. תערובת אידיאלית לרומם מצב רוח: לשימוש בהרחה על ידי מטפחת ספוגה או במבער , 20 טיפות טנג'רין, 25 טיפות נרולי, 35 טיפות לבנדר. מתחבר טבעי עם: לבנדר, נרולי, אילנג אילנג, שומר, סנדלווד, גרניום, אקליפטוס, ג'וניפר, אלמי, וכל הלימוניים. סימונו בתעשיית הבשמים: T

אזהרה בשימוש: אסורה בהחלט חשיפה לשמש לפחות 12 שעות מזמן השימוש.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.