שמן מור


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


מור – (שרף גומי – מופק מהענפים בקיטור) Myrrh - Commiphra Myrhha (סומליה) שרף סמיך מאוד המכיל כ 10% שמן אתרי. שרף עיק יומין אשר שימש כקטורת בבית המקדש, ריחו מסתורי מעושן ומבשם, מרגיע ויעיל במדיטציה, מחטא, אנטי דלקתי, יעיל לבעיות עיכול, יעיל לחידוש וזירוז מחזור, טוב לטיפול בכוויות קור, סדקים וקילופי עור הנובעים מקור. יעיל לקרמים לעור יבש ומקומט, מכייח (בגרגור), בשטיפת פה הינו יעיל לטיפול בחניכיים ספוגיות, כיבים, דלקות גרון ודלקת הפה, יעיל לטיפול בגזים (עיסוי הבטן התחתונה), להימנע בתקופת ההריון. מתחבר טבעי עם: לבונה, סנדלווד, פטשולי, קמפור, לבנדר, מנטה, נענע, קורנית, ברוש, ושמנים עציים. סימונו בתעשיית הבשמים: B.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.