שמן מיורן


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


מיורן (עשב – בקיטור) Marjoram (Sweet) - Origanum marjorana (מצרים) משכך כאבים, יעיל לעיסוי הבטן בשעת כאבי מחזור, מרגיע, יעיל לבעיות חרדה, מתח, מיגרנה וכאבי ראש. שילוב עם לבנדר ייצור שמן מסג' הרגעה מעולה. להימנע בתקופת ההריון. מתחבר טבעי עם: ארז, קמומיל, ברוש, לבנדר, מנדרין, תפוז, מוסקט, רוזמרין, אקליפטוס, קורנית ואילנג אילנג. סימונו בתעשיית הבשמים: M.

אזהרה בשימוש: השמן אסור לחלוטין במשך כל תקופת ההריון.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.