שמן מנטה


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


מנטה – (עלים ופרחים) Peppermint - Mentha Piperita (הודו, ארה"ב) אחד השמנים החשובים בארומתרפיה, ריחו נעים, מרענן, מקרר, מאלחש, מעורר, יעיל לכאבי ראש, לבעיות נשימה, לכינים, דוחה חרקים, מחטא חזק מאוד, לתערובות טיפוליות באקנה, לדרמטיטיס, יעיל מאוד בעיסוי: להתקררות, לשרירים תפוסים, להרגעה ולבעיות עיכול. יעיל בטיפול לעור דלקתי ומגורה. אמבט בוקר עם מנטה יעיל לחידוד המחשבה והערנות. לא מומלץ בתקופת ההריון. מתחבר טבעי עם: מיורן, לבנדר, לימון, אקליפטוס, גרניום, ברגמוט, רוזמרין, סנדלווד. סימונו בתעשיית הבשמים: T

אזהרה בשימוש: השמן אסור לשימוש על תינוקות ופעוטות. אסורה בהחלט חשיפה לשמש לפחות 12 שעות מזמן השימוש.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.