שמן מרווה רפואית


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


מרווה רפואית – (עלים – בקיטור) – Sage - Salvia officinalis (קרואטיה) מווסת ומאזן את מערכת העצבים המרכזית, מחטא חזק, מאלחש, מחמם, יעיל לטיפול בנשירת שיער, לפצעים, לחולשה, לברונכיט, ולכאבי שרירים. מומלץ לטיפול בידי בעלי מקצוע בלבד עקב תכולת ה – Thujone הגבוהה שבו, במידה ויש צורך לשימוש בו, מומלץ לבחור את המרווה המרושתת כשמן חילופי.

אסור לחלוטין בתקופת ההריון ולבעלי אפילפסיה. מתחבר טבעי עם: לבנדין, רוזמרין ולימוניים. סימונו בתעשיית הבשמים: T אזהרה בשימוש: השמן אסור לחלוטין במשך כל תקופת ההריון.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.