שמן משמש


קרא עוד


משמש (גלעיני) Prunus Armeniaca-  Apricot Kernel oil  עץ המשמש מקורו בין מנצ'וריה לאירן. כיום מגדלים אותו גם באירופה ובמדינות הים התיכון. במדינות ערב משתמשים הרופאים בשמן המופק מגלעיני משמש להקלה של כאבי טחורים וכאבי אוזניים. כמזון, משמש המישמש והשמן להכנת ריבות, מרמלדות, ופירות מסוכרים. השמן המשווק על ידנו מאושר למאכל. כשמן קוסמטי הינו מכיל את רוב המרכיבים והחומצות השומניות הדרושות לעור להזנתו ולשמירה על לחותו, השמן נמרח בקלות על פני העור, מתחבר וחודר בקלות למרקם התאים. שמן גלעיני המישמש משמש את יצרני הקוסמטיקה במוצרים הבאים: קרמים לגוף ולידיים, קרמים לעור התינוק, לעור יבש ומגורה, השמן ניתן לשימוש ללא הגבלה בכל מוצר ושימוש קוסמטי.

עצה: שמן יעיל לכל מטרה, נוח לטיפול ומכסה מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.