שמן נבט חיטה כבישה קרה אורגני


קרא עוד


נבט החיטה – Whet germ Oil-Tritium Vulgare השמן מופק מנבטי החיטה ומשמש במשך מאות שנים בעשרות מתכונים ומאכלים, ידוע כמזון אנרגטי, נגד שיעולים, התקררויות, תרופת סבתא בדוקה לכאבי בטן לתינוקות, להרגעת גירויים ועוד. השמן מופק מהחיטה באיטליה וצרפת ונחשב למשובח ביותר. שמן עתיק זה נמצא בשימוש האדם אלפי שנים ונחשב לאחד החשובים בהם. שמן נפלא המכיל הרבה מהחומצות השומניות החיוניות לגוף. מכיל ויטמין E טבעי (הערה: נהוג לחשוב ששמן זה הינו ויטמין E טהור, כמות הויטמין הנמצאת בשמן אינה עולה על עשירית האחוז, באם דרוש לכם שיהיה בשמן ויטמין E, ניתן לקנות את הויטמין E הטבעי העשוי מנבט חיטה ולערבב אותו בשמן במינון של % 2). השמן המשווק על ידנו מאושר למאכל. שמן נבט החיטה משמש את יצרני הקוסמטיקה במוצרים הבאים: לשמני גוף ואמבט להזנת העור ושמירה על לחותו, לקרם לכל מטרה, לקרמים לעור יבש ופגום, לחיזוק תאי העור והזנתם ולטיפול בעור העדין סביב העיניים, למוצרי קרם ידיים, לשפתיים סדוקות, לקרמים לתינוקות. השמן ניתן לשימוש ללא הגבלה בכל מוצר ושימוש קוסמטי.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.