שמן סנדלווד


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


סנדלווד – אלמוג – (שורשים והעץ – בקיטור) Sandalwood - Santalum album (הודו בלבד) אחד השמנים היעילים והמפורסמים, מופק מליבת העץ אשר חייב להיות בן 30 שנה לפחות, ההפקה הינה בפיקוח ממשלת הודו ותחת מכרזים ממשלתיים. בעל ריח נעים, אחד הבשמים העתיקים בעולם, ידוע עליו כבר כ- 4,000 שנה. השמן מהווה מרכיב חשוב באיורוודה – Ayurveda  (השיטה ההודית לריפוי ועיסוי), מעורר מיני, מחטא, יעיל לדלקות בדרכי השתן ודלקות גרון ודרכי נשימה, מכווץ, מכייח, יעיל לעור יבש ומבוגר, למתח, נוגד דיכאון, יעיל בטיפול בדרמטיטיס, משלשל, יעיל בהרחה נגד בחילות, תערובת של מספר טיפות על היד ביחד עם אפטר שייב, למרוח על הפנים, יעניקו לעור הרגעה, יטפלו בחתכים, גירויים וסדקים. מתחבר טבעי עם: בנזואין, פלפל שחור, ורד, לבונה, נרולי, אילנג אילנג, יסמין, מור, ברוש. סימונו בתעשיית הבשמים: B

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.