שמן עץ התה


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


עץ התה (עלים וענפים – בקיטור) Tea Tree - Melaleuce altermifolia (אוסטרליה, סין) אחד משמני החובה בכל בית, שמו בא לו בטעות על ידי קפטן קוק האנגלי אשר טעה בו וחלט ממנו תה, בשמן אתרי זה נעשה המחקר המקיף והיסודי ביותר וכיום הוא מוכר על ידי מוסדות הקהילה המדעית בכל העולם ככלי רב עוצמה לחיטוי וטיפול בדלקות, בבדיקה שערכה ניו קונספט במכשיר ה"זיפר" שלה, קטל התכשיר (המכיל את שמן עץ התה) את חמשת מיליון החיידקים שהיות בתרבית ובתוכם שני מיליון חיידקי הסטרפטוקוקוס בתוך 30 שניות. אנטיביוטי, אנטי-ויראלי, קוטל חזק של פטריות ונגיפים, מחטא חזק, יעיל ביותר לפצעים, לכוויות, לכינים, להרפס הפה, פסוריאזיס ולאקנה. למרות שהשימוש בו מותר בריכוז מלא על העור, רצוי לדללו בשמן בסיס או קרם לחות במינון של 50% וזאת עקב היובש שהוא מעניק לעור. למרות הדילול עדיין כוחו יהיה רב ויעילותו לא תפחת. שילוב של לבנדר, גרניום ועץ התה הינו שילוב מעולה לטיפול בבעיות עור. מתחבר טבעי עם: מרווה מרושתת, לימון, רוזמרין, לבנדר, לבנדין, גרניום, מיורן, אגוז. סימונו בתעשיית הבשמים: T

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.