שמן פטשולי


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


פטשולי – (עלים) – Patchouli - Pogostemon cablin  (אוסטרליה, הודו, ארה"ב) בעל ריח נעים, מעורר מיני, אנטיביוטי, נגד דלקות, מחטא יעיל, יעיל נגד פטריות, מאיץ חידוש תאי עור, יעיל להרפס הפה, לאור סדוק, מעולה לעור מבוגר ולעור רגיש, לדרמטיטיס, לכוויות קלות, לסבוריאה, לסעפת, לקשקשת, לסימני מתיחה ולקמטים, יעיל לטיפול בעור קרקפת וקשקשים, יעיל לטיפול נגד כינים. מתחבר טבעי עם: וטיבר, סנדלווד, גרניום, ציפורן, לבנדר, ורד אוטו, נרולי, ברגמוט, מור, מרווה מרושתת. סימונו בתעשיית הבשמים: B

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.