שמן פשתן בכבישה קרה


קרא עוד


שמן צמחי בעל מגוון רחב של פעילויות רפואיות. עשיר מאד בחומצות שומן חיוניות. שמן הפשתן יכול להשתלב בפורמולות לטיפול במערכת העור מצד, ומצד אחר מתאים מאד לטיפול בדלקות מערכת הנשימה העליונה אשר מופיעה בריאות. כשמן בסיס וכחלק מפורמולה של שמנים נשאים או כתוספת לקרם יתאים מאד לטיפול בבעיות עור, דלקות עור, אקנה ופסוריאזיס, בנוסף הוא מתאים לטיפול בכוויות על העור. במריחה ובשילוב עם שמנים נשאים נוספים יהיה נוגד חמצון ונוגד דלקת מאד יעיל לטיפול בדלקת הריאות.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.