שמן קג'פוט


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


קג'פוט (עלים וענפים – בקיטור) – Cajuput - Melaleuca leudendron (אוסטרליה) מחטא חזק, קוטל נגיפים ופטריות, מחמם יעיל, לטיפול בפצעים, בפסוריאזיס, באקנה, יעיל בקרם לעור שמן, יעיל לבעיות בדרכי הנשימה. דוחה חרקים יעיל. בהרחה: מרומם ומשחרר (unwinding oil), יעיל לטיפול בנזלת וסינוסיטיס (בעזרת מאייד בחדר או עם מגבת מעל סיר מים חמים עם 20 טיפות). סימונו בתעשיית הבשמים: T

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.