שמן קורנית מתוקה - אדומה


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


קורנית מתוקה/טימין (עלים ופרחים – בקיטור) – Thyme - Thimus vulgaris (צרפת) שמן מעולה בעל ריח המזכיר את ריח הזעתר, משמש גם לתבלינים ולבישול. אנטיביוטי, מחטא חזק, מכווץ יעיל, יעיל לכאבי ראש ומגרנה, לבעיות בדרכי הנשימה, להתקררות, לברונכיט, לסינוסיטיס, לאסטמה, לכוויות ולעור דלקתי ומגורה. אסור לשימוש בתקופת ההריון. אסור לשימוש לבעלי לחץ דם גבוה. להשתמש בריכוז של לא יותר מ- 2%. זן זה של קורנית (thymus vulgaris) מכיל כמות גבוהה של טימול (Thymol), אשר הינו רעיל יותר וגורם גירויי לעור, הזן הבטוח יותר והמועדף על המטפלים  בעולם הינו הזן (Thymus Zygis) המכיל לינלול (Linalol type thyme) והינו נוח ובטוח יותר לשימוש. מתחבר טבעי עם: ברגמוט, לימון, רוזמרין, לבנדין, מיורן, לבנדר.

סימונו בתעשיית הבשמים: M. אזהרה בשימוש: השמן עלול לגרום לגירוי או צריבה בעור. השמן אסור לחלוטין במשך כל תקופת ההריון. השמן אסור לשימוש על תינוקות ופעוטות. השמן אסור לשימוש לבעלי אפילפסיה, לחץ דם גבוה ואסטמה. להשתמש בריכוז נמוך במיוחד.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.