שמן קינמון


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


קינמון גזע (קליפה והגזע – בקיטור ) Cinnamon Bark - Cinammonum zeylanicum  (סרי לנקה, הודו) שמן יקר מאוד, בעל ריח נעים ומוכר לכולם, תבלין נפוץ, ממריץ כללי, מחטא חזק, מעורר, יעיל לטיפול בשפעת (מגבת על הראש ולנשום מסיר המכיל 50 טיפות ומים חמים). באסטמה (שאיפה מהבקבוק), לכינים ועקיצות. רשום בתקן הרוקחות הבריטית (British pharmacopoeia) לטיפול נגד בעיות גזים וכאבי בטן, לטיפול בהפרעות עיכול ובחילות, יעיל לשיגרון, משחרר התכווצויות שרירים ובטן.

מתחבר טבעי עם: תפוז, אילנג אילנג, בנזואין וציפורן (השילוב הקלאסי למבערים), לימוניים, אגוז מוסקט, הדס, לבונה. סימונו בתעשיית הבשמים: M. אזהרה בשימוש: השמן בעל רמת רעילות גבוהה, מומלץ לשימוש על ידי בעלי מקצוע בלבד. השמן אסור לחלוטין במשך כל תקופת ההריון. השמן עלול לגרום לגירוי או צריבה בעור.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.