שמן קלנדולה


קרא עוד


קלנדולה – Calendula Oil - Calendula Officinalis שיח הקלנדולה גדל בעיקר בארצות אירופה ורוסיה. פרחיו יפים וגדולים בצבע כתום עד צהוב. ראשי הפרח משמשים לאחר ייבושם, כתוספת ניחוחות למרקים ותבשילים. עליו שימושו מאות בשנים את תושבי אירופה לחבישת פצעים, עקב יכולת איחוי הרקמות המעולה של הקלנדולה. ראשי הפרח הורתחו במים והוגשו לשתיה כתרופת סבאת למניעת מחלות וחיזוק המערכת החיסונית של הגוף. בנוסף שימש הקלנדולה כתרופה לאולקוס, ממריץ דם וגורם הזעה. השמן המופק מעלי הקלנדולה הינו אחד השמנים החשובים והיעילים ביותר בעולם הקוסמטיקה ומוצרי טיפוח העור. השמן בעל יכולת שיקום מעולה של עור יבש, עור מבוגר ומשמש להזנה וטיפוח. הקלנדולה שומר על לחות העור מחזיר לו את גמישותו, מזין אותו בחומצות שומניות בלתי רוויות הנמצאות בו בשפע ומגן עליו בפני חמצון וזיהום. השמן מהווה בחירה ראשונה של יצרני הקוסמטיקה העילית למוצרי טיפוח העור.

עצה: שמן עצמאי מעולה, מתחבר בנקל לכל שמן אחר. לניצול תכונותיו כדאי להשתמש בו כשמן ללילה בתמהיל או כשמן עצמאי.

תכולה: 100 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.