שמן קמומיל גרמני


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


קמומיל גרמני – בבונג (פרחים – בקיטור) – Chamomile german/blue - Matricaria chamomilla (אנגליה, צרפת). ידוע גם בשמו "קמומיל כחול", צבעו כחול כהה עקב תכולת האזולן שבתוכו (האזולן מוחדר במהלך היקוק ואינו מופיע בפרח עצמו). ידוע גם כקמומיל הונגרי. שמן עדין ומרגיע מאוד. הקמומיל ידוע ממקורות שונים כ- 2,000 שנה, אחד מתשעת הפרחים הקדושים באנגליה (Maythen), מטפלי איורוודה ההודיים משתמשים בו מאות שנים לשחרור עוויתות, לבעיות עיכול ולשחרור התכווצויות בטן. אנטיפסטי, אנטי דלקתי, מאלחש, יעיל למתח ודיכאון, לשינה קלה, לכאבי ראש ומגרנה, יעיל לעור מבוגר ויבש, לעור סדוק, לעור מגורה ודלקתי, לשיגרון, לכאבי שרירים, לשיגרון, לפסוריאזיס, לאקזמה, לכוויות, לטיפול בפצעים, לטיפול בעקיצות, להרפס הפה, ולסימני מתיחה.  בקוסמטיקה העילית יש לו שימושים רבים כגון: שמפו, קרמים לעור, סבונים, חומרי ניקוי ולריח. משמש גם בתעשיית המזון לטעמים, מאכלים ומשקאות. מתחבר טבעי עם: גרניום, לבנדר, פטשולי, נרולי, ברגמוט, מיורן, לימון, אילנג אילנג, יסמין, מרווה מרושתת. סימונו בתעשיית הבשמים: M.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.