שמן קמומיל רומן


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


קמומיל רומן – בבונג (פרחים – בקיטור) – Chamomile Roman/English Chamomile  Anthemis nobilis (אנגליה, צרפת). צבעו כחלחל בהיר מאוד, שונה לחלוטין בתכולת החומרים הפעילים מהקמומיל הגרמני, אנטיפסטי, מרגיע מאוד, מאלחש, לכאבי ראש ומגרנה, יעיל לטיפול במערכת העצבים, יעיל מאוד לעור דלקתי ומגורה. שמן עדין, מעולה לטיפול בתינוקות בעיקר לכאבי בטן (3 טיפות בכף שמן בסיס ועיסוי עדין של הבטן עם כיוון השעון), בקוסמטיקה העילית יש לו שימושים רבים בשמפו, קרמים לעור וסבונים. משמש גם בתעשיית המזון לטעמים, מאכלים ומשקאות. קיים גם קמומיל מרוקאי (Ormenis oil) השונה לחלוטין בהרכב החומרים שבו מהקמומיל הגרמני והרומן. מתחבר טבעי עם: גלבנום, אקליפטוס, רוזמרין. סימונו בתעשיית הבשמים: M

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.