שמן קמפור


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


קמפור – (עץ וענפים – בקיטור) – Champhor White - Cinnamonum camphora (סין בלבד) בעל שימוש נרחב בתעשיית המזון והמשקאות, מחטא חזק, אנטי דלקתי, מעורר, מכווץ, יעיל בקרמים לעור שמן, לאקנה, לכוויות, לפצעים, לדלקת פרקים ולשיגרון. מעולה לטיפול בברונכיט (בהרחה וגרגור), שפעת והתקררויות, מטפל היטב בנקעים (על ידי חבישה), בחבורות ובשרירים כואבים. דוחה חרקים ועש יעיל. להשתמש אך ורק בקמפור לבן ובמינון נמוך (תקן משרד הבריאות הינו מקסימום 4% בתוך תערובת, המלצתנו לא יותר מ 2%). אסור לשימוש לבעלי אפילפסיה. מתחבר טבעי עם: לבונה. סימונו בתעשיית הבשמים: M. אזהרה בשימוש: השמן בעל רמת רעילות גבוהה, מומלץ לשימוש על ידי בעלי מקצוע בלבד. השמן אסור לחלוטין במשך כל תקופת ההריון. השמן אסור לשימוש לבעלי אפילפסיה, לחץ דם גבוה ואסטמה.

סימונו בתעשיית הבשמים: M. אזהרה בשימוש: השמן עלול לגרום לגירוי או צריבה בעור. השמן אסור לחלוטין במשך כל תקופת ההריון. השמן אסור לשימוש על תינוקות ופעוטות. השמן אסור לשימוש לבעלי אפילפסיה, לחץ דם גבוה ואסטמה. להשתמש בריכוז נמוך במיוחד.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.