שמן רוזמרין


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


רוזמרין (הפרחים העליונים-בקיטור) Rosemary - Rosemarinus officinalis  (מרוקו) שמן יעיל מאוד בארומתרפיה, מחטא חזק, קוטל נגיפים, דוחה כינים יעיל, מאלחש, מעורר ויעיל לעייפות, מיגרנה, סינוסיטיס, אסטמה, ברונכיט ושפעת. מחמם שרירים, מעולה לעיסוי ספורטאים לפני ואחרי פעילות, אסור לשימוש לחולי אפילפסיה. אסור לשימוש לבעלי לחץ דם גבוה. אסור לשימוש בתקופת ההריון. מתחבר טבעי עם: לבונה, לבנדר, לבנדין, ציטרונלה, קורנית, ריחן, מנטה, לבדנום, אלמי, ארז, פטיטגרין, קינמון. סימונו בתעשיית הבשמים: M. אזהרה בשימוש: השמן אסור לשימוש לבעלי אפילפסיה, לחץ דם גבוה ואסטמה. השמן אסור לחלוטין בכל תקופת ההריון.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.