שמן שומר


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


שומר – (זרעים – בקיטור) – Fennel (sweet) - Foeiculum vulgar (טסמניה, הונגריה) שמן שימושי מאוד בארומתרפיה, ממריץ, מחמם, משתן, יעיל לעייפות, לבעיות עיכול וגזים, לדלקת חניכיים, לכאבי שרירים, לטיפול בצלוליט, לעור שמן ולעור מבוגר, יעיל למסג' חזה ולהגברת מוצקותו. מעורר תפוקת חלב, להשתמש במינון נמוך, אין להשתמש עד גיל 12. אסור לשימוש לחולי אפילפסיה. מתחבר טבעי עם: גרניום, לבנדר, אניס. סימונו בתעשיית הבשמים: T/M. אזהרה בשימוש: השמן אסור לשימוש לחולי אפילפסיה, לחץ דם גבוה ואסתמה. השמן אסור לחלוטין במשך כל תקופת ההריון. השמן אסור לשימוש על תינוקות ופעוטות.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.