שמן תפוז


שמן אתרי טהור
שמן אתרי טהור

קרא עוד


תפוז – (קליפת הפרי – כבישה מיוחדת ) – Orange - Citrus aurantinum (דרום אפריקה, ארה"ב) בעל ריח מרענן ונעים. תוסף יעיל לעיסוי בטן לבעיות עיכול, קוטל נגיפים, מרגיע, מחמם, מכווץ ועוצר דימום, יעיל למתח ולדיכאון, לברונכיט והתקררות, לטיפול בעור יבש ורגיש, לסימני מתיחה ודרמטיטיס.  מתחבר טבעי עם: אילנג אילנג, לבנדר, גרניום, לימוניים, פטיטגרין, נרולי. סימונו בתעשיית הבשמים: T. אזהרה בשימוש: אסורה בהחלט חשיפה לשמש לפחות 12 שעות מזמן השימוש.

הוראות שימוש: יש למהול את תכולת השמן האתרי בשמן בסיס / נשא / צמחי.

תכולה: 10 מ"ל.

אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. להרחיק מהעיניים ומהישג ידם של ילדים. נשים מניקות / בהיריון יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. אין לבלוע.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד, אנו משתדלים לדייק ככל האפשר בתיאור המוצרים, אולם יחד עם זאת יכול והתיאורים, המידע, והצבעים, אודות המוצרים באתר לא יהיו עדכניים ונטולי שגיאות.