להיספג ברקמות העמוקות של העור


סרום איכותי הפך למוצר חובה אצל כל אחת שמקפידה על שגרת טיפוח יום יומית. טיפוח העור בצורה נכונה יכול לעשות את כל ההבדל בין מראה פנים רענן וזוהר למראה פנים עייף ואפור. בין ניקוי עור הפנים משומן ולכלוך להוספת הלחות בעזרת קרם יום או לילה לפי הצורך, חשוב להזין את עור הפנים בחומרים שיעזרו לו לקבל חיות מחודשת – סרום פנים משקם הוא בדיוק החומר שיגן על העור, יזין אותו מחדש ויעניק לו אורות וחיוניות.   


להיספג ברקמות העמוקות של העור 


סרום הוא למעשה תמצית מרוכזת של חומרי הזנה המגיעים בתצורה אחרת מקרם הלחות. הצורה בה התכשיר מגיע מאפשרת לחומרים להיספג ברקמות העמוקות של העור ומשלים את תהליך ההזנה הכולל עם קרם הלחות. את הסרום יש לשים לפני שנת הלילה – זה הזמן בו עור הפנים יכול לספוג את כל החומרים הטובים שיש בסרום ולתת להם לעבוד.


מאילו חומרים עשוי הסרום המשקם של Rosamix


הסרום של Rosamix  מורכב מארבעה שמנים היוצרים ביחד את התוצאה המושלמת:

  • שמן רימונים: לשמן רימונים סגולות רבות. בין השאר הוא מלא באנטי אוקסידנטים המבהירים את העור ונלחמים בפגמי הפיגמנטציה הנוצרת במהלך השנים. כמו כן שמן רימונים מורכב מחומצה לינואלית המשפרת את גמישות העור.

  • ויטמין E: ויטמין E הוא ויטמין טבעי המכיל נוגדי חימצון שיש בכוחם לתקן פיגמנטציה. מכיוון שויטמין E משמש כאנטי דלקתי טבעי הוא טוב להרגעת העור בסוף יום ארוך.

  • שמן אובליפיחה: יודע להעלים צלקות וכוויות שנוצרות כתוצאה מחשיפה לשמש. שמן אובליפיחה מוסיף לחות לעור ומונע יובש. מה שמסייע בהאטת הזדקנות העור.

  • שמן רוז: שמן המופק מורד הבר ומלא בויטמין C וויטמין A המשמשים נוגדי חימצון טבעיים. לשמן רוז היכולת להגביר את ייצור סיבי האלסטין והקולגן בעור העוזרים לו לשמור על גמישות ורעננות.


אנו ב- Rosamix מאמינים כי הדרך הנכונה ביותר לטיפול בעור הפנים היא בעזרת השילוב של טכנולוגיה מתקדמת תוך שמירה על האיכות המקורית של הטבע. את מוזמנת  להכיר מקרוב את סרום הפנים שלנו כדי להזין את העור שלך כל יום מחדש.

לרכישת סרום פנים משקם


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.