למרוח אדמה על הפנים: סגולותיו של החימר הירוק


הוא עשיר במגנזיום, תחמוצות ברזל, סידן ואשלגן, מכיל סגולות נפלאות לעור הפנים והוא אפילו מסייע לניקוי רעלים - הכירו את אחד מהחומרים העתיקים ביותר בטבע - ואחד המועילים שבהם: החימר הירוק.

אי שם מתחת לאדמה…

החימר הירוק הוא אחד המינרליים האיכותיים והיעילים שנמצאים בעולמנו. מקורם הוא באפר מרפא וולקני הנמצא למרגלות הרי געש קדומים, עמוק מתחת לפני השטח - ומשם סגולותיו הנפלאות. חימר ירוק מורכב משלל מינרליים חיוניים, אצות וחומרים מדהימים לעור הפנים, כמו גם למטרות בריאותיות נוספות, ולכן הוא נחשב לאחד החומרים המובילים ברפואה האלטרנטיבית. ככל שצבעו ירוק יותר, כך הוא גם איכותי יותר.

אינספור מינרליים חיוניים

התכולה הגולמית של החימר הירוק מיוחדת במינה. בין השאר, הוא כולל בתוכו מגנזיום, סידן, אשלגן, אבץ, סיליקון, ברזל ונחושת. אם צורכים אותו כמשקה (תערובת של חימר ירוק ומים), הוא מעניק לגוף מינרליים מדהימים, ומסייע גם לניקוי רעלים מסוכנים מהגוף, רדיקלים חופשיים ומזהמים סביבתיים. זהו כוח ריפוי מיוחד במינו, המוביל לא רק לבריאות טובה יותר אלא גם לעיכוב תהליך ההזדקנות.

טיפול יופי מהטבע

התכונות הנהדרות של החימר הירוק נהדרות לטיפוח עור הפנים. מסכת חמר ירוק מסייעת להילחם בזיהומי עור וניקוי רעלים, מעניקה מיצוק וגוון אחיד לפנים וכן מאיצה את זרימת הדם. בתחום הקוסמטיקה הטבעית, החימר הירוק ידוע כמקור ניקוי מצוין לעור בעייתי, ריפוי פגמים ולרוב נשתמש בו כמסכה, כדי לתת לו את השהות להיספג בעור ולפעול את פעולותיו הנפלאות לפנים. בשימוש קבוע במסכת חמר ירוק, העור הופך בהיר יותר, עם פחות פיגמנטציה, שופע לחות וברק, האקנה מתחלפת בפנים חלקות, העור מתחדש ונעשה גמיש וצעיר יותר והאדמומיות, אם ישנה, נעלמת.

לרכישת מסכת חימר ירוק

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.