מדוע יש להקפיד על שימוש בקרם לילה איכותי?


בסוף יום ארוך, אין דבר טוב יותר מכמה דקות שלך לעצמך. קרם לילה הוא התוספת המושלמת לשגרת טיפוח מנצחת. אנחנו חיות בעולם אינטנסיבי הדורש מאתנו המון. כל הזמן. המתח, הלחצים, זיהום האוויר אליו אנחנו חשופות, קרינת השמש ועוד נותנים את אותותיהם בכל יום מחדש. לכן חשוב להקפיד על שיגרת טיפוח נכונה שתסייע לך לשמור על עור פנים זוהר ורענן. מדוע חשוב להקפיד על שימוש נכון בקרם לילה? על כך נפרט במאמר הבא!


מדוע יש להקפיד על שימוש בקרם לילה איכותי? 


בשביל להסביר מדוע יש לשים דגש על קרם לילה איכותי חשוב להסביר מה ההבדל בין קרם לילה לקרם יום. במהלך היום אנחנו חשופות לקרינת שמש, לזיהום אוויר ובחודשי הקיץ ללחות גבוהה. לכן, קרם יום צריך להיות קל יותר, עם רמת שומניות נמוכה שלא תספוג את הלכלוך מזיהום האוויר ולא תייצר פצעונים. לעומת זאת, בשנת הלילה שירי הפנים רפויים, הסביבה סטרילית, יש לעור זמן והוא יכול לספוג חומרים שיסייעו לו להתחדש בכל יום מחדש.


מאילו חומרים עשוי קרם הלילה של Rosamix


קרם הלילה של Rosamix מכיל בתוכו חמאת שיאה, המופקת מאגוזים הגדלים באפריקה. תהליך נכון של כתישה ובישול מייצרים את חמאת השיאה לה מגוון גדול מאוד של תכונות טובות:

  • שיקום והצערת עור הפנים - חמאת שיאה משמשת כחומר טבעי המכיל כמות גבוהה של שומנים בריאים מה שמסייע לשיקום והצערה של עור הפנים. השומן שומר על גמישות העור ומאט היווצרות של קמטים חדשים.

  • התמודדות טובה עם כתמי פיגמנטציה - חמאת שיאה מכילה בתוכה חומרים נוגדי חמצון המסייעים בהבהרה של העור ובהתמודדות עם כתמי פיגמנטציה המופיעים עם הגיל.

בנוסף, קרם הלילה של Rosamix מכיל פפדיטים מתקדמים, שרשרת של חומצת אמינו המעבירה מסרים לרקמות בעור הפנים, ומסייעת לעור בייצור מוגבר של קולגן ואלסטין השומרים על עור גמיש ומונעים היווצרות של קמטים.


אנו ב- Rosamix נמשיך להיות כאן תמיד בשבילך ובשביל העור שלך אנו מזמינים אותך להתנסות בקרם הלילה שלנו וליהנות מעור מלא ברק וחיוניות

לרכישת קרם לילה

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.