מהאדמה אל העור!


בכל יום מחדש אנחנו חשופות ללכלוך, זיהום אוויר ועוד היוצרים רעלים שמצטברים בנקבוביות וסותמים אותן. הבעיה שנוצרת מנקבוביות סתומות יכולה להביא להופעה של פצעונים הנוצרים בגלל לכלוך ועודף שומניות בעור. אז מה הפיתרון אתן שואלות? מסכת חימר ירוק. כן,כן, אנחנו ב- Rosamix מאמינים בחומרים טבעיים בטח בכאלה שהשתמשו בהם לפני מאות שנים בתרבויות עתיקות.


מהאדמה אל העור! 


השימוש בחימר לטיפוח העור החל לפני שנים רבות. חימר הוא חומר טבעי המגיע מהאדמה וידוע כמנקה רעלים יעיל במיוחד. לחימר ירוק בפרט יש מספר תכונות בולטות ההופכות אותו למנקה האולטימטיבי של עור הפנים:

  • ספיגת רעלים מעולה - סופג מעולה של שומן מהנקבוביות בעור הפנים. יכולת הספיגה שלו תורמת גם לספיגת רעלים, פסולת וזיהומים מסוגים שונים.

  • חידוש תאים אפקטיבי ביותר - חימר ירוק עשיר במינרלים טבעיים מה שהופך אותו למחדש תאים אפקטיבי.


Rosamix מציגה: הוספת חמאת שיאה המסייעת בריפוי העור


חימר ירוק סופג שומנים יעיל במיוחד אבל זה גם עלול להיות החיסרון שלו. כחלק מפעולת הניקוי חימר ירוק יכול לספוג מים מהעור ולהביא לייבוש של עור הפנים שלא לצורך. בדיוק בשביל זה הוספנו למסכה חמאת שיאה שתוסיף שומנים טובים לעור ותסייע לו בתהליך הריפוי וההתחדשות.


חשוב לנו להדגיש - עולם הקוסמטיקה המודרני משתנה לנגד עיננו. היום כבר כולם מבינים את סגולות הבריאות והריפוי של חומרים טבעיים, בהם השתמשו בני אדם כבר מאות שנים, והעדיפות שלהם על כל חומר כימי המופק במעבדה. אנחנו ב- Rosamix מאמינים כי את הטכנולוגיה יש לנצל כדי להפיק את המרב מהטוב שיש בטבע.


דרך השימוש במסכה


השימוש במסכה פשוט ביותר: עלייך למרוח את המסכה עד שלוש פעמים בשבוע על עור נקי. לאחר מכן עלייך לשבת עם המסכה עשר דקות ואז לנקות אותה אותה בתנועות עדינות במים פושרים. זהו, כעת כל שנותר לך זה להשלים את תהליך הניקוי עם החדרה של חומרים מזינים לעור הפנים באמצעות סרום או קרם לחות.


אנו מזמינים אותך לגלות את עור הפנים שלך מחדש עם מסכת החמר הירוק של Rosamix

לרכישת מסכת חימר ירוקהערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.