קרם יום – שומר עלינו מצרה!


אין ספק כי ברוב הבתים שעות הבוקר הן השעות הלחוצות ביותר; ילדים, סנדוויצ'ים, הסעות, התארגנויות ו... תמיד יש מה להספיק ואף פעם אין מספיק שעות ביום. כולנו באותה הסירה. מצד שני מה עם כמה דקות לעצמכן? כמה דקות שישפיעו לכן על כל היום ובמילים אחרות – כבר השתמשת בקרם יום היום? קרם יום נותן לך זמן להירגע ומכין אותך ואת העור שלך ליום החדש. אז.. מה חשוב לדעת על קרם יום ואיך להשתמש בו בצורה נכונה, על כל זה נפרט במאמר הבא!


קרם יום – שומר עלינו מצרה! 


לקרם יום תפקידים רבים. הוא זה ששומר עלינו מקרינה, זיהום אוויר ולכלוך. קרם היום שומר על האלסטיות של העור ומונע חלחול של תכשירי איפור אל תוך הקמטים מה שרק מדגיש אותם יותר. בנוסף, קרם יום מסייע במלחמה נגד אקנה. זה אמנם נשמע כמעט כמו פרדוקס אבל חשוב להבין כי חומרים מייבשים כמו פילינג וסבון פנים עלולים להביא את העור למצב של חוסר בשומן מה שיוביל אותו לייצר שומן עודף המוביל לפצעונים ולאקנה.


מה החומרים המרכיבים את קרם היום של Rosamix 


קרם היום של Rosamix מכיל שמנים צמחיים טבעיים המסייעים לעור הפנים במגוון דרכים.

  • שמן רימונים: שמן הידוע כמכיל כמו גבוהה של אנטי אוקסידנטים העוזרים בהבהרה של העור ובמלחמה בכתמי פיגמנטציה.

  • שמן חוחובה: בעל יתרונות רבים קודם כל בשל היכולת שלו להיכנס אל עור הפנים בלי להשאיר תחושה שומנית. תכונה חשובה לקרם יום שמטרתו היא להכין את עור הפנים לאיפור, לחום וללחות של היום החדש.

  • חמאת שיאה: חמאה המכילה כמות גבוהה של שומנים טובים המצעירים את העור ומגבירים את האלסטיות שלו. כמו כן חמאת שיאה מתפקדת כמקדם הגנה טבעי לשמש.


חשוב להדגיש - כל החומרים שציינו למעלה ניחנים בתכונות מרגיעות היוצרות בסופו של דבר קרם יום מוצלח שיעזור לך לשמור על מראה חיוני ורענן לאורך כל היום.


אנחנו ב- Rosamix מאמינים כי מוצרי קוסמטיקה איכותיים הם אלו המשלבים בין החדשנות והטכנולוגיה לחומרים הטובים שבטבע.

לרכישת קרם יום


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.