אבקת הקסמים של העור: מדוע כדאי לצרוך קולגן באבקה?


בשורה התחתונה:

  • קולגן הוא חלבון חשוב מאוד לתהליכי הבנייה של הגוף. יחד עם חלבון האלסטין, הם תורמים לשלל תהליכים קריטיים בגוף האדם, ביניהם העור, העצמות, כלי הדם ועוד.

  • ככל שאנו מתבגרים, כך ייצור הקולגן מופחת משמעותית – מה שמשפיע על האטת תהליכי הגוף, כולל הזדקנות העור

  • הדרך הטובה ביותר לספיגתו של הקולגן הוא באמצעות צריכתו כאבקה.


קולגן ואלסטין: הנבחרת המנצחת 

עור חלק ומתוח, עצמות שיניים חזקות ורקמות חזקות במיוחד – אם אתם מחפשים כתובת להודות לה על כל הטוב הזה, שני החלבונים שאתם מחפשים הם קולגן ואלסטין. הקולגן הוא גם החלבון הגדול ביותר בגופנו. למעשה, הוא מעורב בשיעור של 1/3 מפעילותם של כל החלבונים בגוף. לא מרשים אתכם? ובכן, אולי אם נספר לכם שכ-50% מהסחוס שלנו וכ-70% מהעור שלנו מורכב מקולגן, תבינו את חשיבותו הרבה 😊. יחד עם חלבון נוסף, אלסטין שמו, הם יוצאים ל"קרב" על בניית הגוף. אך גם חלבונים ממש חשובים צריכים לנוח לפעמים, ולכן ככל שאנחנו מתבגרים קצב ייצור הקולגן בעור מואט, מה שמשפיע באופן ישיר על גמישות העור ותפקודים נוספים. מה עושים? יש פתרון!

השילוש הקדוש נחלץ לעזרה

שילוב בין קולגן, חומצה היאלרונית וויטמין C יחדיו ידועים כמסייעים להחייאת העור, כמו גם לשלל התפקודים החשובים שממלא הקולגן באופן טבעי. כשהשלושה הללו משלבים כוחות, אין מה שיוכל לעצור אותם! ולנו זה מצוין – כי זה בדיוק מה שגורם לעור להיות קורן יותר, חלק, גמיש ורענן, ממש כאילו אנחנו עדיין בני 20.

מדוע קולגן באבקה נחשב לטוב יותר?

כיום מצויים שלל תוספי תזונה מעולים המכילים קולגן. כמובן שחשוב מאוד לבדוק את שיעור הקולגן המצוי בתוסף, כמו גם לבדוק מהו ה"סיוע" שהוא מקבל – האם יש בתרכובת הזו גם חומצה היאלרונית? האם הוא מכיל גם ויטמין C? רק עם הקומפלקס הזה תוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

כדי למקסם את תוצאות הצריכה של הקולגן, מחקרים רבים מצאו כי חשוב לצרוך אותו דרך הפה ולא במריחה על העור. וכדי למקסם לחלוטין את תוצאות הספיגה – מומלץ מאוד לצרוך קולגן באמצעות אבקה. אבקת קולגן, המכילה כמובן את יתר הרכיבים עליהם דיברנו, נחשבת לאיכותית ואפקטיבית יותר אל מול התחליפים. נוסף על כך, אבקת קולגן המופקת מדגים נחשבת לאיכותית ביותר – עם כושר ספיגה של פי 1.5 אל מול קולגן המופק מבקר או עוף.

כיצד האבקה עוזרת לתאים?

אבקת קולגן המופקת מדגים מאיצה את קצב התחדשות התאים. את מה שעשה עד היום גוף האדם בעצמו – עושה האבקה. כשהיא חודרת למחזור הדם ובשימוש קבוע, פועלת האבקה להאטת תהליך ההזדקנות, שחזור מבנה העצמות וחיזוקם ולאחר שהיא חודרת אל שכבות העור העמוקות – היא גורמת לעור שלנו להיות אלסטי יותר, מתוח, גמיש וקורן.


* כל המידע המפורט באתר הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה בלבד. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת רוזאמיקס Rosamix, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של רוזאמיקס Rosamix הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו. 

מוצר זה יכול לעניין אותך

מוצר זה יכול לעניין אותך

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.